שלום רב לכם, שמי מרטין בוקסדורף והתפקיד שלי הוא להשיג משכנתאות לאנשים שהבנקים סירבו לתת להם משכנתא. מדי יום אני נלחם מול הבנקים כדי להשיג משכנתאות ולרוב אני מצליח בזה, גם אם הבנקים סירבו.


 

אני רוצה להסביר על אילו מקרים אני מצליח להתגבר:

לא בכל מקרה של סירוב משכנתא ניתן להתגבר, ישנם מצבים שבהם כבר לא יעזור שום דבר ופשוט צריך לתת לזמן לעבור כדי שזה יחזור להיות רלוונטי. אז המקרים שאני מצליח להתגבר עליהם הם אלו:

סירוב משכנתא בגלל בעיות של גיל:

הבנקים עושים הרבה מאוד בעיות בקבלת משכנתא לאנשים שעברו את גיל 60. אם אתם מתקשים לקחת משכנתא בגלל הגיל שלכם או בגלל גיל ההורים שלכם- אני האיש שלכם, טיפלתי כבר במאות משכנתאות מסוג זה ובדרך כלל אני מצליח לבנות את הדברים בצורה כזו שנשיג אישור משכנתא, למרות הגיל המבוגר.

פשיטת רגל או הגבלה בעבר:

למעשה משכנתאות אחרי פשיטת רגל או הגבלות זה המומחיות שלי. רק חשוב להבין משהו אחד: זה שקיבלתם הפטר או סיימתם את ההגבלה זה לא אומר שאתם יכולים כבר לרוץ לבקש משכנתא, ממש לא.

אני מצליח להשיג משכנתאות בתנאים טובים, לאנשים שכבר יש להם שנתיים לאחר ההפטר או שנה מיום סיום ההגבלה. למען הסר ספק, אם אתם תלכו לבקש משכנתא שנה אחרי הגבלה או שנתיים אחרי הפטר, ככל הנראה יזרקו אתכם מכל המדרגות.

בעיות של צ'קים חוזרים:

כאן צריך לעשות הבחנה בין כמה מקרים שהם דומים אבל שונים. אנשים שהרגע חזרו להם כמה צ'קים, זה ככל הנראה יהיה מורכב יותר להשיג להם משכנתא, אבל אנשים שחזרו להם צ'קים וכבר עבר קצת זמן מאז, זה לחלוטין אפשרי.

חשוב להבין: כאשר אני מגיע לבנק עם תיק של אנשים שחזרו להם צ'קים, הבנקים רוצים מעבר לזה שחזרו צ'קים רוצים לראות עוד כמה דברים. האם מעבר לזה היו עוד בעיות כל שהן? האם היו עיקולים? האם כל המשכנתאות וההלוואות משולמות בזמן? בעצם השאלה היא האם מעבר לאותה תקופה של צ'קים שחזרו- היו עוד בעיות? בעצם מנסים להבין האם זה אירוע מבודד או שזה דפוס התנהגות שחוזר על עצמו?

בעיות של הסדרי חוב ומחיקות חוב מול בנקים:

כאשר מדברים על בעיות של הסדרי חוב ומחיקות חוב מול בנקים, צריך לקחת בחשבון כמה דברים. הדבר הראשון שאנחנו רוצים הוא לראות שהדבר הזה נמחק מדו"ח נתוני האשראי שלכם( לפעמים הבנקים שוכחים למחוק את סילוק החוב שלכם מהספרים שלהם וכל עוד זה מופיע בדו"ח זה ממשיך לגרום לכם BDI שלילי).  

הדבר השני שאנחנו רוצים לראות אחרי מחיקות חוב / הסדרי חוב זה תקופת צינון כל שהיא. כלומר, זה לא הגיוני דקה אחת אחרי שהיה הסדר חוב לרוץ לבקש משכנתא. אנחנו רוצים להראות לבנקים שהייתה בעיה כל שהיא, אבל אחריה עברה איזה שהיא תקופה שבה הכול כבר הסתדר ולאחר התקופה הזו – אנחנו רוצים לגשת לבקש משכנתא. כלומר, המסר שלנו צריך להיות: "הייתה בעיה באמת, אבל עברה תקופה כל שהיא שבה הכול בסדר, עכשיו אנחנו רוצים ללכת לבקש משכנתא.

בעיות של הוצאה לפועל:

בעיה נפוצה מאוד של אנשים שהיו להם בעיות בבנקים, היא הרבה הוצאות לפועל. עכשיו, בואו נבדיל בין שני דברים. הוצאות לפועל של בנקים זה בעיה אחת גדולה מאוד, לעומת זאת הוצאות לפועל של גופים אחרים- זה הרבה פחות חמור.

די בדומה לסעיף הקודם, גם בסעיף הזה דרושה תקופת צינון. כאשר הבדיקה העיקרית היא האם היו הוצאות לפועל מול בנקים. אם היו כאלו, נדרשת תקופת צינון ארוכה יותר. במידה ולא היו הוצאות לפועל מול בנקים- נדרשת תקופת צינון קצרה יותר.

קיימים גם הרבה מקרים שבהם אין פתרון ברור או באותו הזמן. לפעמים באמת צריך לחכות את אותה תקופת הצינון כדי שהדברים לא יסתדרו.

צרו איתנו קשר עוד היום

פוסטים אחרונים בבלוג